ГоловнаТехно"Розумна" колонка Xiaomi Smart Speaker Lite з Bluetooth 5.1 і Wi-Fi стала...

“Розумна” колонка Xiaomi Smart Speaker Lite з Bluetooth 5.1 і Wi-Fi стала доступна в Європі

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

“Сяомі” запустила в продаж “розумну” портативну колонку під назвою Smart Speaker Lite в країнах Європи. Новинка являє собою компактний і стильний динамік з великою кількістю “просунутих” функцій.

Подробиці

Девайс оснащений 44-міліметровим динаміком, налаштуванням якого займалися фахівці акустичної лабораторії Xiaomi. Новинка може похвалитися 350-кубовим резонатором і u-подібним каналом для збільшення потужності та басів відповідно.

Колонка отримала Bluetooth 5.1 з дводіапазонним Wi-Fi для передавання контенту бездротовим каналом за допомогою AirPlay 2, Spotify Connect тощо. Користувачі можуть підключити кілька колонок по всьому будинку, щоб синхронізувати музику в різних кімнатах за допомогою системи Apple або мультируму Alexa.

Керувати колонкою можна через застосунок Xiaomi Home App, де користувачі можуть пов’язати девайс з іншими гаджетами “розумного” будинку. Альтернативні варіанти управління – вбудовані кнопки ввімкнення/вимкнення, відтворення/паузи і ввімкнення/вимкнення мікрофона.

Smart Speaker Lite інтегрована з Amazon Alexa, що відкриває можливість управління голосом через 2 вбудованих мікрофони.

Новинка має матову сіру обробку, габарити 14,2 х 7,0 х 2,8 см і вагу 460 гр.

На момент написання статті купити колонку можна виключно в Іспанії за ціною €39,99. На черзі – розширення географії продажів Smart Speaker Lite на інші країни Старого світу.

Головні новини: