ГоловнаВійськові технологіїНа озброєння ЗСУ надійшов ще один "спецтанк" Bergepanzer 3

На озброєння ЗСУ надійшов ще один “спецтанк” Bergepanzer 3

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Крім танків Leopard 2, канадський уряд вирішив передати ЗСУ “спецтанк” Bergepanzer 3. Про це стало відомо від Аніти Ананд, яка обіймає посаду керівника Міністерства національної оборони. Ремонтно-евакуаційна машина була завантажена в український “транспортник” Ан-124.

Детально

Вантажопідйомність Ан-124 становить 120 т. З повним завантаженням він здатний подолати 5 600 км. З вантажем масою 40 т український транспортний літак може пролетіти 11 000 км.

БРЕМ Bergepanzer 3На озброєнні ЗСУ перебуває 13 одиниць Bergepanzer 3, які були отримані від Німеччини. Вони призначені для обслуговування Leopard 2. До слова, як шасі в БРЕМ використовується Leopard 2. Вона призначена для забезпечення мобільності бронетанкових військ, встановлення і демонтажу танкових двигунів, відновлення пошкоджених танків тощо. Необхідність розробки БРЕМ була обумовлена великою вагою німецьких танків Leopard.

БРЕМ Bergepanzer 3Цього тижня влада Канади анонсувала передачу ЗСУ 12 зенітних ракет, 8 000 артилерійських снарядів, а також 1 800 навчальних боєприпасів для танків Leopard 1.

Головні новини: