ГоловнаВійськові технологіїНа фронті засвітилися російські антидронові системи "Палтус"

На фронті засвітилися російські антидронові системи “Палтус”

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

На озброєнні армії РФ з’явилися переносні антидронові системи “Палтус”. Їхні фото опублікував у Facebook український військовослужбовець Сергій Флеш.

Подробиці

Система “Палтус” належить до класу “окопних” засобів РЕБ. Вона виробляється на потужностях петербурзького підприємства “Актуальні системи безпеки”. Фотознімки “Палтуса” були опубліковані окупантами в соціальних мережах. Під одним із фото було повідомлення про те, що система працює в автоматичному режимі. Російські солдати заклеїли замки, щоб її не було видно в темний час доби.

Російська антидронова система "Палтус"За словами Флеша, насамперед “Палтус” призначений для виведення з ладу комерційних коптерів. Він створює для каналів управління безпілотниками перешкоди. Під впливом системи БПЛА повертаються на базу або сідають на землю. Наприклад, дрон Mavic 3 вона здатна придушити з дистанції в три кілометри.

Російська антидронова система "Палтус"Вага “Палтуса” становить 10,5 кг. Виріб має досить компактні габарити (600 х 800 х 180 мм). Для транспортування антидронової системи можна використовувати звичайний рюкзак. Окупанти застосовують її в тандемі з переносними тактичними детекторами “Ранець-1” і “Скайском-1”.

Головні новини: