ГоловнаВійськові технологіїНа озброєнні російських солдатів з'явилися кишенькові детектори дронів

На озброєнні російських солдатів з’явилися кишенькові детектори дронів

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Окупанти почали застосовувати для виявлення дронів в Україні кишенькові детектори. У РФ вони виробляються на невеликих підприємствах. Сергій Флеш опублікував у Facebook огляд пристроїв.

Подробиці

При наближенні до позиції безпілотника детектор починає вібрувати або видавати сигнал. Детектор БПЛА оснащений двома антенами. Для роботи вони використовують діапазони 2,4 і 5,8 ГГц. Кожен діапазон вмикається окремою апаратною кнопкою. Поруч з антенами можна побачити світлодіоди. Вони використовуються для відображення ступеня готовності детектора до роботи і рівня заряду АКБ.

Російський детектор дронів
Індикатори детектора дронів

У торцевій частині пристрою розташований порт для підключення дата-кабелю і зарядки. За допомогою дата-кабелю детектор дронів можна синхронізувати з мобільним додатком, призначеним для моніторингу спектра частот. Для захисту від вологи внутрішні компоненти пристрою залиті компаундом.

Російський детектор дронів
Акумулятори для детекторів дронів

Флеш оцінив собівартість виробництва одного детектора в 450 USD. За словами експерта, це занадто дорого для забезпечення військовослужбовців усіх російських підрозділів. Основним недоліком детектора є пеленгація всіх джерел радіовипромінювання, які працюють у 2,4 і 5,8 ГГц діапазонах, зокрема сигналів Wi-Fi.

Головні новини: