ГоловнаВійськові технологіїНа озброєнні ЗСУ з'являться дрони AeroDrone з дальністю 3 100 км

На озброєнні ЗСУ з’являться дрони AeroDrone з дальністю 3 100 км

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Компанія AeroDrone, що працює на українському ринку, повідомила про запуск на замовлення Міноборони серійного складання БПЛА. Про деталі проекту журналістам Dev.ua розповів підприємець Дмитро Шимків, який є одним зі співвласників компанії.

Подробиці

За його словами, AeroDrone вдалося пройти сертифікацію. Міноборони уклало з компанією контракт на постачання безпілотників для потреб ЗСУ. Їхнє серійне виробництво вже запущено. Назвати кількість випущених БПЛА бізнесмен відмовився.

Безпілотник AeroDroneВартість одного безпілотника варіюється в межах 250-450 тис. USD залежно від “начинки”. Наприклад, вартість професійної камери може становити 20-320 тис. USD. Захищені системи зв’язку, здатні працювати на дистанції до 150 км, пропонуються до придбання за 80-120 тис. USD. Вартість захисту від перешкод становить 0,3-12,5 тис. USD.

Основною конкурентною перевагою літальних апаратів AeroDrone є велика вантажопідйомність. Наприклад, дрон D-80 Discovery здатний брати на борт до 80 кг корисного навантаження. Вантажопідйомність моделі E-300 Enterprise становить 300 кг. Фахівці української компанії навчилися розподіляти вантажопідйомність між корисним навантаженням і паливом. Наприклад, якщо встановити на дрон 350-літровий бак із пальним, то він зможе пролетіти 3 100 км.

Головні новини: