ГоловнаGSMVodafone пояснив, навіщо просить перезавантажити смартфон після оплати пакета послуг

Vodafone пояснив, навіщо просить перезавантажити смартфон після оплати пакета послуг

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Термін дії тарифних планів Vodafone становить 28 днів. За два дні до його закінчення мобільний оператор відправляє абонентам повідомлення про необхідність внесення грошей на рахунок. Якщо на момент оновлення пакета послуг на рахунку не виявиться потрібної суми, то абонента примусово переведуть на щоденну тарифікацію.

Подробиці

Якщо кошти на рахунку присутні, то Vodafone відправляє повідомлення про необхідність перезавантаження смартфона для набуття чинності новим пакетом послуг. Один з абонентів мобільного оператора вирішив поцікавитися у Facebook, навіщо це потрібно робити.

VodafoneЗ відповіді представника Vodafone випливає, що перезавантажувати смартфон більшій частині абонентів не потрібно. Ця рекомендація стосується власників старих моделей мобільних пристроїв. Річ у тім, що без перереєстрації в мережі послуги інтернету можуть працювати в них некоректно. Компанія турбується про те, щоб послуги надавалися всім без винятку абонентам належним чином. Саме тому Vodafone просить перезавантажити смартфон після підключення нового пакета послуг.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Головні новини: