ГоловнаВійськові технологіїНа озброєнні ЗСУ з'явилися картонні безпілотники Corvo PPDS

На озброєнні ЗСУ з’явилися картонні безпілотники Corvo PPDS

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Австралійська компанія SYPAQ використовує для виробництва безпілотників Corvo PPDS звичайний картон і гумові стрічки. Як виявилося, вони застосовуються українською армією проти окупантів.

Детально

Журналістам місцевого видання 7News вдалося з’ясувати, що щомісяця компанія відправляє в Україну щонайменше 100 літальних апаратів. З опублікованого на веб-ресурсі SYPAQ повідомлення випливає, що БПЛА поставляються замовникам у розібраному вигляді. Радіус дії Corvo PPDS становить 120 км. Дрон здатний самостійно приземлятися.

Картонний дрон Corvo PPDSДевід Вісіно, який обіймає в SYPAQ посаду керуючого директора, з цього приводу зазначив, що дрони з картону застосовують у гуманітарних цілях. Їх можна використовувати для доставки води, продуктів харчування та лікарських препаратів. За словами українського посла Василя Мірошниченка, який працює в Австралії, українські військові пристосували безпілотники Corvo PPDS для виконання “смертоносних” місій. Судячи з усього, одноразові дрони використовуються бійцями ЗСУ для доставки вибухових пристроїв на позиції ворога.

Картонний дрон Corvo PPDSCorvo PPDS був спроектований австралійськими інженерами в Мельбурні в тісному партнерстві з австралійською армією. Сума укладеного з SYPAQ контракту склала 1,1 млн USD. Після отримання зворотного зв’язку від українських військових інженери адаптували картонні дрони для збору розвідданих, рекогносцировки і спостереження.

Головні новини: