ГоловнаВійськові технологіїSaab отримала замовлення на гранатомети Carl-Gustaf і комплекси RBS 70 NG і

Saab отримала замовлення на гранатомети Carl-Gustaf і комплекси RBS 70 NG і

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Компанія Saab, що працює на шведському ринку, отримала від неназваної країни замовлення на поставку портативних зенітних систем RBS 70 NG і, гранатометів Carl-Gustaf і радара Giraffe 1X. Про укладення рамкової угоди повідомляється на веб-ресурсі Saab.

Подробиці

У повідомленні підкреслюється, що сума контракту склала 8 млрд шведських крон, що еквівалентно 700 млн USD. Замовлене озброєння має бути відвантажено компанією-виробником у 2023-2026 рр.

ПЗРК RBS 70 NG іRBS-70 належить до класу ПЗРК ближнього радіусу дії. Для наведення ракети на повітряну ціль використовується лазерний промінь. Комплекс можна використовувати для ураження легкоброньованої наземної техніки. Основною конкурентною перевагою шведського ПЗРК є відсутність електромагнітного обладнання, що створює перешкоди для його застосування. Це забезпечує більш високі шанси потрапляння в ціль і скорочує час, який необхідно витратити на навчання оператора за допомогою тренажера. Пускова установка ПЗРК включає в себе постамент, пристрій для прицілювання, транспортно-пусковий контейнер і зенітну ракету.

Шведський гранатомет Carl-GustafГранатомет Carl-Gustaf у модифікації M4 можна використовувати для відстрілу широкого спектра 84-мм боєприпасів, зокрема протитанкових, протипіхотних і допоміжних снарядів. Ефективна дальність ураження гранатомета при стрільбі по танках становить 400 м, а по будівлях – 700 м.

Радар Giraffe 1XРадар Giraffe 1X є компонентом повітряного спостереження. Дані про виявлені цілі передаються ним операторам ЗРК або ПЗРК. Вага радара становить 150 кг. Його можна змонтувати в кузові пікапа або експлуатувати в стаціонарному положенні.

Головні новини: