ГоловнаВійськові технологіїЕксперт розкрив особливості важкого міномета AMOS, що перебуває на озброєнні ЗСУ

Експерт розкрив особливості важкого міномета AMOS, що перебуває на озброєнні ЗСУ

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Користувачі YouTube попросили Олега Жданова розповісти про особливості фінсько-шведського двоствольного міномета AMOS. Він здатен працювати в напівавтоматичному режимі, забезпечуючи одноразове ураження цілі 14 мінами, випущеними з двох стволів.

Детально

За словами військового експерта, самохідний міномет комплектується самозарядною казнозарядною мінометною вежею. Вона виконує роль бойового модуля. Крім колісної бази, вежа може бути встановлена на невеликий катер. Для експлуатації AMOS потрібен екіпаж, що складається з двох осіб.

Фінсько-шведський важкий міномет AMOSВідмінною особливістю двоствольного міномета є скорострільність. Протягом хвилини AMOS може робити 12 пострілів 120-мм мінами. По суті, одна установка може працювати з такою ж вогневою ефективністю, як і артилерійська батарея. Коли перша випущена з AMOS міна долітає до землі, зі ствола вилітає 14-й боєприпас. Таким чином, самохідний міномет здатний вражати цілі 14 мінами. Для відведення міномета з позиції потрібно всього 30 секунд. У цьому полягає його головна перевага.

Финско-шведский тяжелый миномет AMOSЗСУ отримали важкі міномети AMOS від Литви. Обсяг поставленої партії не оприлюднили.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Головні новини: