ГоловнаТехноЕксперти назвали прості способи прискорення роботи смартфона

Експерти назвали прості способи прискорення роботи смартфона

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Надмірна експлуатація смартфона може обернутися уповільненням його роботи. У результаті швидкодія та ефективність мобільного пристрою знизяться. Експерти назвали кілька простих способів прискорення роботи гаджета.

Використання полегшених версій мобільних додатків

“Важкі” додатки негативно впливають на продуктивність смартфона, оскільки вони займають багато пам’яті. Ця проблема легко вирішується встановленням lite-версій аплетів.

Відключення анімацій

Анімації в смартфоні візуально виглядають доволі ефектно, однак при цьому вони займають значний обсяг пам’яті. Відключити їх можна в налаштуваннях.

Видалення невикористовуваних додатків

Додатки, які не використовуються, можуть уповільнювати роботу смартфона. У зв’язку з цим розумно їх позбутися. Якщо використання додатків передбачається в майбутньому, то замість видалення їх можна відключити. Зробити це можна в розділі “Додатки та повідомлення” налаштувань. У ньому є підрозділ “Усі додатки”, в якому можна деактивувати невикористовувані аплети.

Оновлення смартфона

Пакети оновлень випускаються виробниками смартфонів не просто так. Вони дають змогу усувати помилки і баги, підвищувати продуктивність пристроїв, робити їхню роботу кращою тощо. У зв’язку з цим вкрай важливо не нехтувати встановленням оновлень.

Головні новини: