ГоловнаВійськові технологіїПостачальник ЗСУ інтегрував в антидронові системи технологію Flight Portal

Постачальник ЗСУ інтегрував в антидронові системи технологію Flight Portal

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Компанія DroneShield, що працює на австралійському ринку, посилила свої антідронові системи за допомогою інтеграції технології Flight Portal. Її розробили інженери Pierce Aerospace. За даними The Shepard, завдяки підтримці технології Flight Portal вироблені DroneShield системи зможуть ідентифікувати більше типів безпілотників.

Подробиці

Керівник Pierce Aerospace Аарон Пірс з цього приводу зазначив, що з DroneShield компанія співпрацює кілька років. Партнери встигли спільно реалізувати під патронатом Міноборони кілька проєктів. Завдяки технології Flight Portal системи DroneShield зможуть розпізнавати БПЛА, які раніше були їм недоступні.

Антидроновая система DroneSentry-C2Першою підтримку Flight Portal отримала система DroneCentry-C2. Вона призначена для відображення маршрутів руху безпілотників на цифровій карті. Восени минулого року ця антидронова система отримала досить великий апдейт, який помітно поліпшив її продуктивність.

До слова, ЗСУ також використовують обладнання виробництва DroneShield. Після початку вторгнення компанія з Австралії надала українській армії антидронові рушниці. Вони виявилися вкрай ефективними проти комерційних коптерів і російських безпілотників, зібраних із дешевих комплектуючих. Рушниці здатні виводити з ладу літальні апарати на відстані до 2,5 км.

Головні новини: