ГоловнаВійськові технологіїБідніючі росіяни переходять на кнопкові телефони вартістю 11 USD

Бідніючі росіяни переходять на кнопкові телефони вартістю 11 USD

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Після початку вторгнення попит на кнопкові телефони на російському ринку збільшився на 86%. Це змусило мобільних операторів, які працюють у РФ, задуматися про налагодження виробництва таких апаратів під власними брендами.

Детально

Зокрема, оператор “МегаФон” почав виробляти кнопкові телефони під товарним знаком Fontel. Перша модель з лінійки вже доступна для придбання на його сайті за 790 руб., що еквівалентно 11 USD.

Російський кнопковий телефон Fontel за 11 USD
З опублікованого на веб-ресурсі “МегаФона” повідомлення випливає, що Fontel FP 200 був спроектований з урахуванням потреб російських споживачів. Він зможе замінити апарати іноземних виробників, які згорнули діяльність у РФ.

Новинка отримала 1,77 “дисплей (160х120p), два слоти для SIM-карт і один слот для карти пам’яті. У “МегаФоні” розраховують, що до кінця року частка апаратів Fontel у структурі продажів кнопкових телефонів перевищить 50%.

Зростання попиту на кнопкові апарати експерти схильні пов’язувати з економічною кризою і високим рівнем інфляції. За даними Forbes, у 2022 році продажі кнопкових телефонів у РФ збільшилися за рахунок оголошеної Кремлем мобілізації на 86%. Річ у тім, що призваним для участі у війні проти України росіянам заборонено брати у військові частини смартфони. Вони можуть мати при собі тільки кнопкові телефони.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Головні новини: