ГоловнаВійськові технологіїЗСУ почнуть використовувати для боротьби з безпілотниками комплекс "Буковель"

ЗСУ почнуть використовувати для боротьби з безпілотниками комплекс “Буковель”

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Незабаром на озброєння 59-ї мотопіхотної бригади надійде комплекс “Буковель-AD”, призначений для виведення з ладу ворожих БПЛА. Повідомлення про це у Facebook було опубліковано Юрієм Бутусовим із “Цензор.net”.

Подробиці

Вартість комплексу становить 15,7 млн грн. Волонтери зібрали понад 16 млн. “Буковель” являє собою купольну систему РЕБ. Комплекс був розроблений інженерами української компанії Proximus. Він здатний виявляти ворожі літальні апарати на кшталт “Орлан-10” на дистанції до 100 кілометрів. На відстані 15-20 кілометрів “Буковель” виводить з ладу безпілотники шляхом “глушіння” сигналу.

Український комплекс РЕБ "Буковель-AD"Купольна система РЕБ змонтована в пікапі. На її розгортання йде не більше двох хвилин. Крім мобільної версії, Proximus випускає стаціонарні комплекси, які встановлюються на тринозі.

Згідно з даними Defence Express комплекс “Буковель-AD” тестують на Донбасі в бойових умовах із 2015 року. За цей час він отримав низку удосконалень. Минулого року компанія Proximus представила сьому модифікацію комплексу. Характерною особливістю купольної системи “Буковель-AD R4” є велика дальність дії.

Головні новини: