Субота, 18 Травня, 2024
ГоловнаВійськові технологіїРосія почала використовувати "Панцирі", призначені для постачання в Ірак

Росія почала використовувати “Панцирі”, призначені для постачання в Ірак

Влада Іраку розмістила у 2014 році замовлення на постачання ЗРПК “Панцир-С1”. Відповідно до домовленостей, Росія зобов’язалася поставити замовнику 48 комплексів. Високі втрати в Україні змусили Кремль зірвати контракт з іракською владою. Росія почала сама використовувати призначені для відправки в Ірак комплекси.

Детально

За словами аналітика Олександра Коваленка, в окупантів з’явився “Панцир-С1”, що має пустельний камуфляж. Це говорить про те, що вони почали використовувати зенітні комплекси з іракської партії. Зрив контракту з Іраком означає, що Росія несе у війні проти України катастрофічні втрати.

ЗРПК "Панцир-С1"За даними Defense Express, із 48 замовлених Іраком комплексів Росія встигла поставити 24. Сума укладеного в 2014 році контракту становить 2,3 млрд USD. На фотознімках “Панцира” з іракськими військовими можна побачити, що він має точно такий самий камуфляж.

Журналісти Defense Express не виключають можливості того, що влада Іраку відмовилася від контракту. Той факт, що “Панцир” передали на озброєння армії в пустельному камуфляжі, свідчить про те, що це було зроблено поспіхом. Очевидно, ЗС РФ відчувають гострий дефіцит у комплексах малої дальності.

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Схожі новини

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Популярне