ГоловнаТехноЕксперти пояснили, чим відрізняється прилад нічного бачення від тепловізора

Експерти пояснили, чим відрізняється прилад нічного бачення від тепловізора

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Бійці ЗСУ активно використовують на фронті як прилади нічного бачення, так і тепловізори. Експерти з компанії Viatec пояснили, чим ці пристрої відрізняються один від одного.

Подробиці

Прилад нічного бачення призначений для орієнтації в темний час доби. Він посилює зір. У результаті військовослужбовці ЗСУ можуть бачити предмети, що їх оточують, навіть в умовах повної відсутності світла. У ПНБ можна керувати транспортним засобом, розміновувати територію, розбирати спорядження і читати карти без зовнішнього освітлення.

Прилад нічного зоруУ тепловізори встановлюється спеціальна оптика і біометрична матриця з датчиками, призначеними для виявлення тепла. Джерела, що випромінюють його, демонструються на дисплеї. Тепловізійні пристрої дають змогу виявляти в темряві людей, тварин, працюючі мотори, вогонь тощо. У живих людей і нагрітих предметів різна теплова сигнатура. Наприклад, за кольором окупант відрізняється від розігрітих на багатті щей.

ТепловізорТепловізор дає змогу демаскувати противника в укритті або камуфляжі. Він бачить людей навіть у густому диму. Середня дальність тепловізора становить понад 2 000 м. Позиції противника через нього можна бачити як на долоні з одного кілометра.

Головні новини: