На тлі дефіциту БПЛА окупанти почали використовувати експериментальні дрони

0
Сбитый российский экспериментальный дрон "Мерлин-ВР"

Українські військові приземлили російський дрон Мерлін-ВР, який належить до класу експериментальних літальних апаратів. У Міноборони вважають, що експериментальні безпілотники з’явилися в Україні невипадково. Противник відчуває дефіцит у БПЛА та операторах. Це змушує його йти на крайні заходи.

Подробиці

Фотографію збитого експериментального безпілотника оприлюднили український блогер і волонтер П. Кащук. Варто зазначити, що презентація «Мерлін-ВР» відбулася у вересні 2021 року. На озброєння російської армії цей літальний апарат ще не надійшов.

Збитий російський експериментальний дрон "Мерлін-ВР"
Російський експериментальний безпілотник «Мерлін-ВР»

Дрон був розроблений спеціалістами НДІ, що працює в Смоленську, сучасних телекомунікаційних технологій. Він комплектується гібридним силовим агрегатом. З оприлюднених у ході презентації дрону параметрів випливає, що його заявлена ​​автономність становить 10 годин. БПЛА може брати на борт до 6,5 кг корисного навантаження. Оптико-електронний модуль безпілотника під час падіння, на щастя, залишився цілим. Незабаром його буде передано на вивчення українським фахівцям.

Украинский блогер П. Кащук с дроном МЧС РФ (фото из Facebook)

На думку кореспондента Арміяінформ В. Дем’яненка, дрон міг проходити «обкатку» у бойових умовах. Втім, високою є ймовірність того, що експериментальні дрони окупаційні війська використовують в Україні не від хорошого життя. З початку вторгнення бійці ЗСУ збили понад 590 російських БПЛА. Парк безпілотників ЗС РФ аж ніяк не нескінченний. Очевидно, вони почали закінчуватися. На користь спроможності цієї тези говорить той факт, що раніше в небі над Україною було збито кілька дронів МНС РФ.

Читайте свежие новости из мира мобильных технологий в Facebook и Twitter, а также подписивайтесь на YouTube-канал и покупайте смартфоны в группе Telegram

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Пожалуйста введите ваше имя здесь