АТБ почав торгувати продуктами оптом прямо зі складів

0
АТБ-Маркет

Рітейлер АТБ прозвітував про відновлення роботи закритих через війну магазинів. Загалом ритейлер відкрив близько 100 супермаркетів. Як виявилось, склади «АТБ-Маркет» затоварені. У зв’язку з цим було прийнято рішення про запуск оптових продажів товарів. Вони відвантажуються покупцям безпосередньо із розподільних центрів. Інформація про це була опублікована у Facebook керівником компанії Б. Марковим.

Подробиці

Після початку військових дій рітейлеру довелося закрити близько 200 супермаркетів. Два складські комплекси АТБ було зруйновано під час боїв. Склад на Херсонщині захопили окупаційні війська. Декілька супермаркетів зазнали розграбування. Збитки компанії від війни становлять мільярди гривень. 25 працівників загинули.

За словами Маркова, насамперед оптові продажі продуктів зі складів орієнтовані на гуманітарні організації, представництва національних та міжнародних інституцій та гуманітарних корпусів. Наразі працюють вісім складських комплексів «АТБ-Маркет» та близько 1 тис. супермаркетів-дискаунтерів.

Читайте свежие новости из мира мобильных технологий в Facebook и Twitter, а также подписивайтесь на YouTube-канал и покупайте смартфоны в группе Telegram

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Пожалуйста введите ваше имя здесь