ГоловнаТехноСмартфони українців із застарілим Android перестануть працювати вже у вересні

Смартфони українців із застарілим Android перестануть працювати вже у вересні

В Україні сьогодні працюють сотні тисяч смартфонів під управлінням Android 2.3.7 і більш старих версій. З 27 вересня поточного року їх власники ризикують зіткнутися з труднощами під час роботи з ними.

Подробиці

Справа в тому, що компанія Google має намір з вказаної дати заборонити вхід на ці девайси «в рамках забезпечення безпеки користувачів».

«Ви можете користупатись свїм смартфоном 27 вересня і пізніше, але висока ймовірність, що ви зіткнетеся помилками під час авторизації з метою використання сервісів компанії, таких як Gmail, YouTube», – зазначив фахівець корпорації.

Яке може бути рішення? Рішення фактично тільки одне – провести оновлення системи мінімум до версії 3.0. Так користувачеві вдасться і далі забезпечити собі доступ до сервісів компанії і додатків.

Скільки таких пристроїв

Найбільші мобільні оператори відзвітували про кількість мобільних пристроїв з застарілою системою, які зареєстровані в мережі. На серпень поточного року їх понад 200 тис.

Статистика по операторам наступна:

  • Київстар – понад 100 тис;
  • Vodafone – приблизно 130 тис;
  • lifecell – приблизно 36 тис.

Раніше ми повідомляли, що у Верховній Раді планують розглянути законопроект, що передбачає блокування «сірих» смартфонів. Багато українських оператори підтримали ініціативу, але з однією умовою.

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Актуально:

Xiaomi обновит еще 8 смартфонов до HyperOS в ближайшие недели

Одновременно с запуском Xiaomi 14 и Xiaomi 14 Ultra компания Xiaomi представила свой план развертывания HyperOS на первый квартал года. Подробности В ближайшие недели HyperOS должна...

“Киевстар” получил новый код сети для 10 миллионов номеров

Украинский регулятор НКЭК разрешил "Киевстару" использовать код 77 (+380 77), который стал шестым в арсенале провайдера и будет использоваться оператором на национальной территории в...

Первое сравнение камер Xiaomi 14 Ultra и Samsung Galaxy S24 Ultra: основные различия

Анализ камер Xiaomi 14 Ultra и Samsung Galaxy S24 Ultra невозможен без сравнения технических характеристик оптики. Подробности Характеристики оптики Xiaomi 14 Ultra: основная камера: 50 Мп,...