ГоловнаЕлектромобіліКомфорт водія: 3 кращих інновації Opel

Комфорт водія: 3 кращих інновації Opel

На піку своєї популярності автомобілі Opel були визнані інноваційними та сучасними. Наприклад, це звання вони отримали в 2010 році за версією Plus X Award. Подібний статус марка підтримує і до сих пір.

FlexSpace®

Вільне регулювання салону в межах 20 см дозволяє помітно змінювати розміри простору. Фахівці цієї компанії розробили систему для зміни конфігурації місць в салоні для пасажирів. Таку функцію можна отримати, якщо купити Опель в серії Meriva після 2010 року.
Особливості опції:

  • немає необхідності в демонтажі;
  • комфорт задніх сидінь, суміжний з передніми;
  • адаптація авто до різних умов і ситуацій.

Така трансформація дозволяє змінювати кількість задніх сидінь від одного до чотирьох. Так і водієві простіше догодити своїм пасажирам, і всім в автомобілі стає зручніше. Особливо це актуально при наявності дітей.

Twin Audio®

Ще одна система придумана для великих сімей і компаній. Розділена на дві частини аудіосистема дозволяє слухати різні доріжки для передніх пасажирів і тих, хто знаходиться ззаду.

Перевага для водія полягає в тому, що він може абстрагуватися від переваг всіх в салоні. Так він не підлаштовується під чужі бажання і може спокійно слухати радіо або улюблену музику.

Continuous Damping Control

Система постійного управління автоматизацією дозволяє оптимізувати роботу автомобіля. Серед її поширених функцій:

  • реакція на вибоїни і нерівне дорожнє покриття;
  • облік стилю їзди водія;
  • адаптація до умов дороги;
  • активація гальмування.

Спочатку така система встановлювалася на представницьких і елітних серіях автомобілів, але згодом поширилась і на інші лінійки. Практично всі моделі цього століття оснащені інноваційними розробками. Знайти їх можна через сервіс OLX. Також корисна система ESPplus: вона представлена спеціальною програмою для автоматичного вирівнювання машини на поворотах при акуратному гальмуванні.

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Актуально:

Microsoft: Windows впервые в истории будет обновляться без перезагрузки

«Майкрософт» явила миру кардинально новый механизм обновления Windows 11, который позволит совершать апдейты системы без необходимости перезагрузки ПК. Это значительный прорыв в истории браузера,...

Россия придумала, как закупать IT-продукцию в Японии и на Тайване в обход санкций

Россия путем использования Китая в качестве посредника закупает в Японии и на Тайване необходимые для производства танков точные приборы и компоненты. Сделки совершаются вопреки...

Россия придумала свой вариант морского дрона в качестве ответа на украинские Magura V5 і SeaBaby

Армия РФ обогатила рынок морских беспилотников "Афалиной", которая является российским ответом на украинские Magura V5 и SeaBaby. Подробности Согласно общедоступным сведениям, концепт новинки может похвастать следующими...