ГоловнаТехноНеочевидні способи використання NFC в смартфонах

Неочевидні способи використання NFC в смартфонах

Коли ми чуємо або бачимо абревіатуру NFC, відразу ж думаємо про безконтактну оплати. Однак, за допомогою технології Near Field Communication можна виконувати набагато більше дій. У цьому матеріалі ми розповімо про них. Відразу обмовимося, що про незаконні способи використання NFC мова не піде.

Подробиці

Технологія з’явилася в 2003 році. Зараз чіпами NFC оснащуються навіть недорогі смартфони вартістю менше 200 доларів. Поступово NFC перебирається в смарт-годинник і спортивні браслети, а також в телевізори, бездротові навушники, холодильники і розумні музичні колонки.

Неочевидні способи використання NFC в смартфонах

NFC можна використовувати для передачі файлів. Причому технологія дозволяє відправляти будь-які файли, включаючи документи PDF і фотографії. Причому здійснюється передача без стиснення файлів. Це в першу чергу актуально для знімків.

NFC можна використовуватися отримання електронного пропуску. Достатньо лише докласти пристрій з чіпом на борту до відповідного терміналу. У багатьох автомобілях з’явилася функція цифрового ключа, яка працює на базі NFC. Вона буде реалізована на системному рівні в операційній системі Android 12. Правда, нею скористатися зможуть тільки власники смартфонів Google і Samsung.

Неочевидні способи використання NFC в смартфонах

Не варто також забувати про NFC-мітки. Вони мають величезну область застосування. Наприклад, з їх допомогою можна швидко поділитися паролем від Wi-Fi роутера або змінити деякі настройки смартфона. Зокрема, будинки можна встановити мітку, яка відключає трафік і активує Wi-Fi на пристрої.

Неочевидні способи використання NFC в смартфонах

Крім того, ви можете вказати на мітку номер телефона і повісити її на домашнього вихованця. У разі його зникнення ви зможете швидко відшукати свого улюбленця.

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Актуально:

Украинские Су-27 и Миг-29 могут использовать высокоточные бомбы AASM Hammer

Глава французского Минобороны заявил об отсутствии у официального Парижа планов передачи Украине истребителей Mirage 2000D. Соответствующий меседж был донесен до Киева по завершении международной...

Google платит издателям за использование новых инструментов искусственного интеллекта

Сделки, стоимость которых, как сообщается, составляет десятки тысяч долларов в год, очевидно, являются частью Google News Initiative (GNI), шестилетней программы, которая финансирует проекты по...

Двухлетний бюджетный смартфон Xiaomi одним из первых получил HyperOS

Xiaomi снова возобновляет распространение HyperOS, и на этот раз она обновила один из своих самых старых смартфонов. Таким образом Xiaomi дает понять, что неважно,...