ГоловнаТехноXiaomi представила бюджетні TWS-навушники Redmi Buds 3 Pro

Xiaomi представила бюджетні TWS-навушники Redmi Buds 3 Pro

Китайська компанія Xiaomi анонсувала повністю бездротові навушники, які знаходяться в водонепроникному корпусі. Новинка отримала ім’я Redmi Buds 3 Pro. Вона може похвалитися адаптивним шумопоглинанням і невисокою вартістю.

Подробиці

У кожному незалежному модулі встановлено 9-міліметровий випромінювач. Система придушення шумів дає можливість до 35 дБ знизити рівень шуму. Виробник також відзначає затримку 69 мс і можливість підключення навушників відразу до двох девайсів.
Модель підтримує жестове управління, а якщо дістати модулі з вух, відтворення музики буде автоматично припинено. Помістивши навушники назад в вуха, відтворення продовжиться.

Захист від води відповідає стандарту IPX4. Синхронізація зі смартфонами виконується по протоколу Bluetooth 5.2. Час автономної роботи складає від трьох до шести годин в залежності від режиму використання. Кейс продовжує автономність новинки до 28 годин.

Ємність встановленої в футлярі акумуляторної батареї китайський виробник не уточнює. Сам кейс з нуля до 100% можна зарядити за 150 хвилин. Щоб заповнити заряд навушників, потрібно близько 60 хвилин. Габаритні розміри новинки становлять 25,4 x 20,3 x 21,3 мм при масі кожного модуля близько 5 грамів. Чохол має розміри 65 x 48 x 26 мм і важить 55 грамів.

На кейсі є індикатор заряду акумуляторної батареї і порт USB-C для підключення до мережі живлення. При цьому модель Redmi Buds 3 Pro отримала і підтримку бездротової підзарядки за технологією Qi.

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Актуально:

Российская авиации опять скинула ФАБ-250 на Белгород

В четверг, 22 февраля, российский самолет «отбомбился» по Белгородщине авиабомбой ФАБ-250. Несанкционированный сброс боеприпаса имел место в с. Солоти. Подробности Власти эвакуировали около 150 жителей. Бомбу...

Patriot в Украине имеют проблемы с эксплуатацией

Украина получила от США системы ПВО Patriot, но их долгосрочная работоспособность под вопросом. Пентагон не имеет плана по полноценному обслуживанию комплексов, что может привести...

Galaxy Fit 3: фитнес-браслет от Samsung с увеличенным дисплеем и 13-дневной автономностью

Корпорация «Самсунг» 22 февраля 2024 года обогатила мировой рынок носимых аксессуаров новым фитнес-браслетом своего производства Galaxy Fit 3. Прямой предшественник новинки с цифрой «2»...