ГоловнаТехноTesla представила "найпотужнішу" сонячну панель для житлових приміщень

Tesla представила “найпотужнішу” сонячну панель для житлових приміщень

Tesla підготувала одну з найпотужніших в історії серійних сонячних панелей для житлових приміщень. Її назва – T420S. Потужність новинки – 420 Вт, інформує Electrek.

Подробиці

За словами авторів публікації, компанія Ілона Маска поки не відновила перелік сонячних панелей на своєму сайті, де топову позицію як і раніше займає 340-ватна батарея Hanwha Solar, проте опубліковані прес-службою Tesla фотографії повністю готової T420S є наочним підтвердженням того, що зміна лідера вже не за горами.

Tesla представила

Редакції видання Electrek вдалося роздобути копію технічного паспорта нового виробу. Згідно з наведеною в документі інформацією, ефективність новинки становить 19,8%. Головний «плюс» виробу – більший розмір, завдяки чому можна використовувати менше модулів на одну установку.

Опис панелі в технічному паспорті:

    “Модуль Tesla – один з найпотужніших фотоелектричних модулів для житлових приміщень. Нашій системі потрібно на 20% менше модулів для досягнення потужності, аналогічної потужності стандартної системи. Модуль може похвалитися високою ефективністю перетворення і архітектурою напівелементів, яка покращує стійкість до тіні “.

Новинка базується на технології, розробленої фахівцями Zep Solar («дочка» компанії SolarCity, яка підконтрольна бренду Tesla- ред.)

Ще одна цитата з техпаспорта:

    “Завдяки нашій фірмовій конструкції Zep Groove, повністю чорний модуль легко з’єднується з компонентами Tesla ZS, щоб тримати панелі близько до вашого даху і близько один до одного для змішаної естетики з простою установкою і точними ¼-оборотними сполуками”.

Tesla представила

Дата появи 420-ватних панелей «Тесла T420S» у вільному продажі поки залишається невідомою. Інформації про вартість новинки також немає.

Порівняльні можливості малих, середніх, великих і ультра-великих сонячних батарей (в першій колонці вказана класифікація панелей, в другій – кількість панелей в одній установці, в третій – потужність батарей, в четвертій – номінальна площа покривається панелями поверхні даху в футах квадратних).

Tesla створила одну з найпотужніших в історії сонячних панелей для житлових приміщень

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Актуально:

Битва за воздушное пространство: ВСУ бьют Су-34, Россия несет потери

С начала 2024 года ВСУ сбили 11 российских истребителей Су-34. Это стало серьезным ударом по тактической авиации агрессоров. По прогнозам экспертов, ресурсы Су-34 у...

Россия начала глушить GPS-сигнал в Польше

В начале марта 2024 года над Польшей, Балтийским морем, а также частично над Германией и Швецией были зафиксированы помехи сигнала GPS. Сервис GPSJAM, отслеживающий...

Meizu 21 Pro: новый бюджетный флагман с Snapdragon 8 Gen 3 и LTPO-дисплеем

Бренд «Мейзу» обогатил китайский рынок смартфонов высшего ценового сегмента моделью Meizu 21 Pro. Презентация новинки состоялась накануне. Базовая версия без литер Pro дебютировала на...