ГоловнаТехноApple знову звинуватили в масовому уповільненні роботи різних iPhone

Apple знову звинуватили в масовому уповільненні роботи різних iPhone

Apple знову викрили в примусовому уповільненні смартфонів. Відповідні звинувачення озвучили іспанські захисники прав споживачів. Вимоги організації – переговори з метою врегулювання ситуації і виплата компенсацій постраждалим, інформує Gizchina.

За даними видання, під обмеження потрапили iPhone 8 і ряд наступних моделей (від XS та 11 – до нових iPhone 12). Неналежна швидкість роботи зафіксована на пристроях з операційками iOS 14.5/14.5.1/14.6.

В оприлюдненій громадськими публічної претензії згадується про «суттєве погіршення споживчих властивостей» айфонів, «різке зниження продуктивності процесора» і «скорочення часу автономної роботи на 20-30%».

Apple знову звинуватили в масовому уповільненні роботи різних iPhone

У разі ухилення від переговорів і відмові у виплатах компенсації постраждалим, іспанські борці за права споживачів погрожують подати колективний позов до суду.

Представники «яблучної» компанії звинувачення відкидають, зазначаючи при цьому, що уповільнення продуктивності може бути пов’язано з багом в згаданих вище версіях iOS. Після вивчення ситуації Apple обіцяє випустити оновлення для усунення збоїв.

Раніше схожі звинувачення на адресу Apple звучали від португальських захисників прав споживачів, які звинуватили «яблучників» в свідомому уповільненні айфонів 6-ї серії і примус власників пристроїв до покупки нових акумуляторів або придбанні більш «молодих» моделей пристроїв.

Нагадаємо, що в минулому році французькі суди змусили Apple виплатити постраждалим від маніпуляцій клієнтам десятки мільйонів євро. Подробиці резонансного процесу описані тут.

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Актуально:

Серія Xiaomi 15 зможе порадувати шанувальників компактних флагманів

Xiaomi є одним із перших брендів, який використовує найновіший флагманський кремній в своїх смартфонах, і ми очікуємо, що серія Xiaomi 15 продовжить цю тенденцію...

Redmi K70 Pro у версії Champion Edition отримав ексклюзивний дизайн від Lamborghini

Напередодні в КНР дебютувала нова лінійка смартфонів, випущених Xiaomi під суббрендом Redmi. Флагман лінійки Redmi K70 Pro був представлений у двох версіях: базовій та...

Стало відомо, чому Redmi K70 Pro позиціонується як AI-смартфон

Учора у КНР відбулася презентація нових продуктів Redmi. На ній був показаний перший в історії флагман суббренду зі Snapdragon 8 Gen 3. Нову SoC...