ГоловнаТехноІлон Маск розповів, чим Dogecoin перевершує Bitcoin і Ethereum

Ілон Маск розповів, чим Dogecoin перевершує Bitcoin і Ethereum

Ілон Маск піддав жорсткій критиці блокчейни Bitcoin і Ethereum. Суть претензій – надто повільна обробка транзакцій і завищені операційні витрати. Свої доводи головний інноватор сучасності виклав в коментарях до твіту відомого ютубера Метта Воллеса про майбутнє оновлення цифрової  валюти Dogecoin.

І автор топіка, і Маск зійшлися на думці про майбутнє входження догікоіна в ТОП самих затребуваних крипт планети. Понад те, засновник брендів «Тесла» і «СпейсІкс» заявив, що основна перевага догікоіна перед битком і ефіріумом полягає в «максимізації швидкості транзакцій» і «мінімізації транзакційних витрат».

Ілон Маск розповів, чим Dogecoin перевершує Bitcoin і Ethereum

З тезою про феноменальну швидкості Dogecoin (15х в порівнянні з битком) погодився експерт в сфері машинного навчання пранаям патолого. Для виведення догікоіна в ТОП, за словами аналітика, досить знизити комісію і наростити генерацію нових блоків раз десь в 10.

Приєднався до дискусії Уди Вертхаймер заявив про доцільність імплементації в догікоін «біткоінового» рішення SegWit, без якого використання Lightning Network навряд чи буде можливим.

Ларрі Чермак з «The Block», зі свого боку, розкритикував Маска за недостатнє знання теми. Аналітик, зокрема, акцентував увагу на те, що кріптобіржі ніколи не функціонували в якості рішень II рівня.

На меседж Чермака відреагував згаданий раніше Вертхаймер, за словами якого біржовики працювали так «протягом 10-річчя». Після цього розробник заявив про розроблену біржами «ефективну методику взаєморозрахунків» і необгрунтованість претензій до конфіденційності та пов’язаних із заощадженням активів ризиків (мовляв, аналогічні побоювання «мають місце бути» в будь-яких інших рішеннях II рівня).

Ілон Маск розповів, чим Dogecoin перевершує Bitcoin і Ethereum

Чермак, в свою очередь, вновь поставил вопрос о компетентности Маска в криптовалютной тематике.

Ілон Маск розповів, чим Dogecoin перевершує Bitcoin і Ethereum

У ранкові години суботи (12:20 мск) догікоін коригується вниз після майже 5-процентного зростання напередодні. Результат DOGE в зазначений час – $ 0,21785. Втрати в порівнянні з рівнем закриття п’ятниці – $ 0,006 (-2,68%).

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Актуально:

Серія Xiaomi 15 зможе порадувати шанувальників компактних флагманів

Xiaomi є одним із перших брендів, який використовує найновіший флагманський кремній в своїх смартфонах, і ми очікуємо, що серія Xiaomi 15 продовжить цю тенденцію...

Redmi K70 Pro у версії Champion Edition отримав ексклюзивний дизайн від Lamborghini

Напередодні в КНР дебютувала нова лінійка смартфонів, випущених Xiaomi під суббрендом Redmi. Флагман лінійки Redmi K70 Pro був представлений у двох версіях: базовій та...

Стало відомо, чому Redmi K70 Pro позиціонується як AI-смартфон

Учора у КНР відбулася презентація нових продуктів Redmi. На ній був показаний перший в історії флагман суббренду зі Snapdragon 8 Gen 3. Нову SoC...