ГоловнаТехноЕксперти прогнозують серйозний розворот курсу біткоіна цього літа

Експерти прогнозують серйозний розворот курсу біткоіна цього літа

Після безуспішного штурму 36000-доларової позначки біткоін відкотився в район $ 32000. Думки експертів щодо поведінки головної криптовалюти в середньостроковій перспективі розійшлися.

Подробиці

Аргументи прихильників «ведмежої» точки зору виклали валютні стратеги Xena Financial Systems. За словами виконавчого директора компанії Антона Кравченка, найближчим рівнем опору для битка стане позначка $ 27000. Після досягнення цього значення можливі спроби відскоку в район $ 30000. Якщо ж рівень опору не встоїть, наступною метою для BTC стане позначка $ 23000.

– Точка розвороту, безумовно, буде – з учасників ринку мало хто сумнівається в цьому. Однак на якому рубежі зупиниться падіння, поки незрозуміло, – пояснив аналітик.

«Бичачий» погляд на біткоіни сповідує Андрій Подолян з цифрової біржі Cryptorg. За його словами, інституційні гравці, які грають на зниження, вже накопичили необхідний їм обсяг BTC і зафіксували прибуток.

– Настав час розпродавати скуплені за ціною $ 30000-33000 запаси. Перший цільовий орієнтир розташований на рівні $ 36000. Пробій цієї позначки спровокує потужний висхідний імпульс в район $ 40000-41000. Якщо ж цей рубіж не встоїть, наступною метою стане $ 45000-47000, – вважає біржовик.

Після досягнення локальних піків піде відкат в напрямку $ 29000, додав Подолян.

Аналітики AMarkets розраховують побачити спробу зростання на 12-13 відсотків. Заявлений представником організації Артемом Дєєва цільовий орієнтир на короткостроковому горизонті – $ 37000-38000. Драйвером зростання повинен стати звіт по американському ринку праці. Далі все буде залежати від попиту на крипту з боку інституціональних (активізація покупок підштовхне биток в район $ 40000, тоді як відсутність значущих угод відкине актив ближче до $ 30000).

Керівництво фінкомпанії Newcent не виключає можливість виходу BTC за межі сформованого після червневого падіння курсового інтервалу $ 30000-40000. Коливання в цьому діапазоні, за словами голови організації Володимира Сметаніна, продовжаться мінімум до кінця літа. Причина таких очікувань – низькі обсяги торгів через сезон літніх відпусток.

Представники аналітичного сервісу Santiment сигналізують про падіння обсягу біткоінів до піврічного мінімуму. Це істотно знижує ймовірність великих розпродажів на найближчому горизонті. Дефіцит крипти може в перспективі штовхнути курс вгору, проте коли саме це станеться, аналітики компанії передбачити не беруться.

Нагадаємо, що раніше авторитетні інвестори заявляли про доцільність покупки битка в момент його знаходження на локальному дні. Запаси крипти, за запевненнями прихильників цієї точки зору, дозволять її власникам не тільки пересидіти прийдешню фінансову кризу, а й вийти на значний «плюс» по його завершенні. Детальніше про аргументи прихильників «накопичувальні» точки зору можна почитати тут.

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Актуально:

Украинский расчет БПЛА установил рекорд по количеству запускаемых за сутки FPV-дронов

В районе Авдеевки отмечено беспрецедентное использование дронов-камикадзе со стороны ВСУ. Абсолютный рекорд установил расчет, умудрившийся запустить по оккупантам 40 аппаратов за сутки. Подробности Аэроразведчик «Абдула» из...

Названы причины, позволяющие украинским беспилотникам достигать Москвы

Руководство ВВС Украины устами спикера Юрия Игната заявило о неспособности ПВО России охватить всю территорию страны, из-за чего украинские дроны без особых проблем достигают...

Лучшим смартфоном iPhone 2024 года оказался аппарат 3-летней давности

Лучшим айфоном в 2024 году остается модель iPhone 13, уверяют опрошенные редакцией CNET эксперты . Несмотря на то, что этот смартфон был выпущен три...