ГоловнаТехноОфіційний список смартфонів Xiaomi, що претендують на отримання Android 12

Офіційний список смартфонів Xiaomi, що претендують на отримання Android 12

У китайському сегменті інтернету опублікований список одержувачів Android 12. До нього увійшли смартфони новітні смартфони «Сяомі» і пристрої підконтрольних брендів «Редмі», «Поко» і «Блек Шарк».

За запевненнями авторів інсайда, джерелом інформації послужили повідомлення в офіційному співтоваристві XiaomiUI і одкровення неназваних співробітників Xiaomi Group. Представники корпорації містяться в наведеній нижче таблиці відомості не коментують.

Офіційний список смартфонів Xiaomi, що претендують на отримання Android 12

Ознайомившись зі змістом переліку експерти висловлюють сумніви в його правдивості. Причина скепсису – відсутність згадки, з якою саме версією MIUI буде поставлятися дванадцята збірка «зеленого робота». Ще одне джерело сумнівів – публікація назви одержувачів до появи готової до повсюдного поширення версії Android 12. І, нарешті, експерти висловлюють сумніви через відсутність в публікації термінів поставки операційки на зазначені девайси.

Крім того, в пам’яті фахівців свіжа історія з постійним брехнею Xiaomi про терміни презентації MIUI 13, що не випущена до сих пір, перманентними переносами початку поширення MIUI 12.5 і постійними проблемами , здавалося б, готової прошивки.

Нагадаємо, що в даний час проводяться випробування Android 12 з метою усунення недоліків. Про тестування та назви пристроїв, які беруть в ньому участь, можна почитати тут.

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Актуально:

Украинский расчет БПЛА установил рекорд по количеству запускаемых за сутки FPV-дронов

В районе Авдеевки отмечено беспрецедентное использование дронов-камикадзе со стороны ВСУ. Абсолютный рекорд установил расчет, умудрившийся запустить по оккупантам 40 аппаратов за сутки. Подробности Аэроразведчик «Абдула» из...

Названы причины, позволяющие украинским беспилотникам достигать Москвы

Руководство ВВС Украины устами спикера Юрия Игната заявило о неспособности ПВО России охватить всю территорию страны, из-за чего украинские дроны без особых проблем достигают...

Лучшим смартфоном iPhone 2024 года оказался аппарат 3-летней давности

Лучшим айфоном в 2024 году остается модель iPhone 13, уверяют опрошенные редакцией CNET эксперты . Несмотря на то, что этот смартфон был выпущен три...