ГоловнаБанкінг«Приватбанк» підозрюють в торгівлі персональними даними клієнтів

«Приватбанк» підозрюють в торгівлі персональними даними клієнтів

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Тема співпраці «Приватбанку» з шахраями була піднята в січні цього року після появи на просторах даркнета повної бази клієнтів фінінститута за 2020 рік. На пропозицію одного з користувачів викупити дані у аферистів і убезпечити людей від крадіжки коштів, приватівці відповіли відмовою.

У перших числах травня один з користувачів угледів прямий зв’язок між «Приватбанком» і нав’язливими дзвінками лихварів (подробиці цієї історії з підтверджуючими скриншотами наведені тут).

Напередодні розмови про тісну співпрацю приватівців з мікрофінансистами активізувалися знову. Так, клієнтка «Приватбанку» відразу після отримання відмови від надання позикових коштів почала отримувати дзвінки від лихварів з пропозицією прокредитуватися за захмарними ставками.

«Приватбанк» підозрюють в торгівлі персональними даними клієнтів

Інші користувачі заявили, що також стикалися з аналогічними ситуаціями.

«Приватбанк» підозрюють в торгівлі персональними даними клієнтів

Журналісти електронного медіа-ресурсу InternetUA вирішили особисто перевірити обгрунтованість звинувачень на адресу «Приватбанку». Для цього репортери зробили дзвінок у службу підтримки кредитного інституту, «понишпорили» по голосовому меню і уточнили баланс на «пластику», після чого протягом півгодини отримали два рекламних СМС з пропозицією кредитів від сумнівних джерел з підозрілими посиланнями.

«Приватбанк» підозрюють в торгівлі персональними даними клієнтів«Приватбанк» підозрюють в торгівлі персональними даними клієнтів

Чи є перераховані вище факти випадковим збігом або усталеною закономірністю, кожен може вирішувати сам.

Головні новини: