ГоловнаБанкінг«Приватбанк» блокує гроші в подвійному розмірі

«Приватбанк» блокує гроші в подвійному розмірі

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

«Приватбанк» блокував платежі від населення і заморозив кошти одержувачів в 2-кратному розмірі від суми вхідних транзакцій. Відповідні претензії на адресу фінінститута озвучив Олександр Зарайський.

Подробиці

Чоловік пояснив, що в якості плати за послугу один з його клієнтів перевів гроші на корпоративний «пластик», прив’язаний до ФОП-івського розрахункового рахунку. Однак замість отримання 4856,56 гривень у нього дивним чином утворилася заборгованість в обсязі ₴ 1143,44.
Аналогічні ситуації, за словами Олександра, відбувалися і раніше (тоді після поповнення корпоративної картки чоловік «пішов у мінус» на 835 грн).

У договорі на обслуговування з «Приватбанком» можливість заморозки вхідних платежів не передбачена, однак приватівці пояснили це «внутрішнім регламентом».

Олександр припустив, що справжньою причиною, можуть бути фінансові проблеми «Приватбанку» (нестача обігових коштів).

На завершення чоловік запропонував Нацбанку вважати свій пост офіційним зверненням з приводу незаконних дій «Приватбанку».

«Приватбанк» блокує гроші в подвійному розмірі«Приватбанк» блокує гроші в подвійному розмірі

Раніше з незаконними діями «Приватбанку» зіткнувся один з наших читачів. Дізнатися подробиці епічного протистояння пересiчного громадянина з потужною державною машиною можна .

Головні новини: