ГоловнаБанкінг«Приватбанк» масово блокує карти після актуалізації даних

«Приватбанк» масово блокує карти після актуалізації даних

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

«Приватбанк» продовжує збирати хвилю народного невдоволення. Суть скарг клієнтів , які надійшли за останні кілька днів – блокування карт за надуманими причинами і прописування в договорах свідомо нездійсненних (і незаконних) умов. Пояснювати причини заморожування карткових рахунків приватівці «соромляться» або обмежуються формальними відписками.

Подробиці

Автор першої з опублікованих претензій поскаржився на блокування картки після того, як ТРИЧІ (!) Поспіль виконав вимогу про ідентифікацію. Незважаючи на солідний 15-річний клієнтський стаж, «Приватбанк» відмовив чоловікові в обслуговуванні. Спроби дізнатися причини блокування завершилися безрезультатно.

«Приватбанк» масово блокує карти після актуалізації даних

Автор іншого звернення пропустила зазначений «Приватом» термін ідентифікації з поважної причини. Жінка готова була письмово викласти причини того, що сталося, проте отримала відмову. Блокування, судячи з контексту повідомлення, не зняте до сих пір.

«Приватбанк» масово блокує карти після актуалізації даних

Автор третьої скарги обурився прописаному «Приватбанком», в призначеній для користувача угод, аномальному терміну позовної давності в ЯТНАДЦЯТЬ (!) Років, що в 5 разів більше аналогічної норми в ЦКУ (3 роки). Чоловік також вказав на непрофесіоналізм співробітників фінустанови, на кабальні умови угоди, на розмитість GOLD-статусу, «відмороженість» персоналу і наплювацьке ставлення до клієнтів з 21-річним стажем.

«Приватбанк» масово блокує карти після актуалізації даних

Раніше «Приватбанк» неодноразово попадався на помилковому списанні грошей за допомогою терміналів, безпардонному обкраданні пенсіонерів, вимаганні кредитів у сторонніх і вчиненні інших протизаконних діянь.

Головні новини: