ГоловнаВійськові технологіїЛьвів'янин створив пауербанк, за допомогою якого можна запустити танк

Львів’янин створив пауербанк, за допомогою якого можна запустити танк

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Олексій Вишневський поділився подробицями про створене ним потужне переносне джерело живлення для використання на фронті. “Дітище” львівського інженера без проблем справляється з зарядкою Starlink, батарей, дронів, рацій і будь-яких інших гаджетів.

Подробиці

Ідея створення виникла після отримання Вишневським запиту від приятеля, який воює проти росіян і зіткнувся з проблемами живлення пристроїв під час виходів на бойові завдання. Друг львів’янина, зокрема, поскаржився на незручність перенесення великих АКБ.

Львів'янин створив пауербанк, за допомогою якого можна запустити танк

Через тиждень після отримання запиту Вишневський зібрав прототип із матеріалів, придбаних у торгових центрах та інтернет-магазинах. Новинка являє собою “залізну валізку” з ємністю 2,8 кВт, яка здатна задовольнити потреби військових.

Виробництво пристрою обійшлося в 16 000 грн. За словами Вишневського, на ринку немає аналогів із такою ємністю, а закордонні пристрої коштують від 70 000 до 100 000 грн.

Для зручності використання пауербанк оснащений інтерфейсом із розеткою на 220V, USB-виходом і зарядним пристроєм. Це дає змогу військовим використовувати його без необхідності розбиратися в складних інструкціях.

Львів'янин створив пауербанк, за допомогою якого можна запустити танк

Щоб захистити пристрій від вологи, інженер зробив його компонентним. Усередині валізи знаходяться три окремі частини: батарея, зарядний блок та інвертор.

Пауербанк може зарядити понад 200 телефонів і навіть запустити танк. Повна зарядка джерела живлення займає близько доби, але використання імпортних компонентів може скоротити цей час.

 

Головні новини: