ГоловнаВійськові технологіїСтартап із Каліфорнії готовий поставити Україні передову лінійку озброєних БПЛА

Стартап із Каліфорнії готовий поставити Україні передову лінійку озброєних БПЛА

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Стартап Feloni Aero анонсував запуск передового сімейства безпілотних літальних апаратів для зміцнення обороноздатності України. Нова лінійка містить два варіанти дронів: Felon 1.0, озброєний 5,56 мм кулеметом, і FelonX, оснащений протитанковою ракетою Spike.

Деталі

За даними видання Defence Industry Europe, яке оприлюднило відповідну новину, розроблені спеціально для ЗСУ апарати обіцяють забезпечити високу точність, маневреність і ефективність у бойових умовах. Гендиректор розробника Тодд Данфі підкреслив, що підтримка уряду США дасть змогу очолюваній ним компанії надати “передові технологічні рішення” для захисту України.

Безпілотники Feloni Aero розроблені з урахуванням різних потреб військових операцій, включно з розвідкою, спостереженням і точними ударами. Felon 1.0 володіє передовими можливостями спостереження і вогневою міццю зброї калібру 5,56 мм, що робить його ефективним інструментом для різних завдань, включно з міськими операціями і контртерористичними місіями.

Американський стартап із Каліфорнії готовий поставити Україні передову лінійку озброєних БПЛА
Felon 1.0

Дрони серії FelonX, згідно із заявою розробників, здатні здійснювати вогонь протитанковими ракетами Spike. Точні технічні характеристики цієї моделі Данфі не розкрив.

Американський стартап з Каліфорнії готовий поставити Україні передову лінійку збройних БПЛА
FelonX

Довідка Prostomob

Стартап Feloni Aero заснований 2010 року в Сан-Франциско. Місія компанії – створення інноваційних рішень у галузі авіації, спрямованих на поліпшення безпеки та ефективності польотів.

Історія Feloni Aero почалася з амбітного проєкту засновника компанії, інженера та підприємця Джона Фелоні, який зібрав команду талановитих спеціалістів, що поділяють його бачення майбутнього авіації.

Одним із ключових досягнень Feloni Aero стало створення інтелектуальних систем управління польотом, які забезпечують більш точне керування повітряними суднами і підвищують рівень безпеки. Крім того, група активно працює над розробкою екологічно чистих рішень, спрямованих на зниження шкідливого впливу авіації на навколишнє середовище.

Feloni Aero – лідер в інноваційній авіаційній індустрії, що прагне до нових вершин у сфері технологій та обслуговування повітряних перевезень. Продукти та рішення компанії продовжують змінювати та вдосконалювати світ авіації, роблячи польоти безпечнішими, ефективнішими та стійкішими.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Головні новини: