ГоловнаВійськові технологіїУкраїнські дрони почали бити по несподіваним цілям в РФ, які проблематично прикрити...

Українські дрони почали бити по несподіваним цілям в РФ, які проблематично прикрити системами ППО

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Дрони ЗСУ вдарили по стратегічно важливих об’єктах у Росії в ніч на 02 травня 2024 року, спричинивши знеструмлення і затримку руху поїздів із Москви.

Детально

Джерела країни-агресора повідомляють про напад на тягові та трансформаторні підстанції в Орловській і Курській областях. Це була добре скоординована атака, яка порушила роботу залізничної інфраструктури та спричинила значні незручності.

Українські дрони почали бити по неочікуваних цілях у РФ, які проблематично прикрити системами ППО

Експерти зазначають, що вибір цілей – тягових і трансформаторних станцій – має стратегічне значення. Пошкодження цих об’єктів призводить до більш тривалого паралічу руху поїздів, оскільки відновлення систем живлення та сигналізації потребує часу. Цей метод атаки, хоча й не такий вражаючий, як інші, демонструє високу ефективність у порушенні роботи залізничної інфраструктури.

Українські дрони почали бити по неочікуваних цілях у РФ, які проблематично прикрити системами ППО

Українська тактика “стратегії тисячі порізів” передбачає створення безлічі невеликих неприємностей для противника, що може призвести до значущих наслідків. Атака на тягові та трансформаторні підстанції демонструє перспективність такої стратегії у військових діях.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Головні новини: