ГоловнаВійськові технологіїЗМІ: США можуть викупити у Туреччини понад десяток САУ Firtina для передачі...

ЗМІ: США можуть викупити у Туреччини понад десяток САУ Firtina для передачі ЗСУ

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Мережа приросла інформацією про можливий викуп американцями самохідних артустановок T155 Firtina у Туреччини з подальшим переданням техніки на потреби ЗСУ. Керівництво української армії обома руками “за” отримання цих САУ.

Детально

Артсистема T155 Firtina калібру 155 мм має певну схожість із південнокорейською K9, відрізняючись лише наявністю кількох локальних модифікацій. Збройні сили Туреччини мають значну кількість таких систем (орієнтовна кількість – 280). Характеристики САУ включають максимальну дальність стрільби до 40 км і темп ведення вогню до 6 пострілів за хвилину.

ЗМІ: США можуть викупити у Туреччини понад десяток САУ Firtina для передачі ЗСУ

Раніше у ЗМІ миготіли заяви про готовність США викупити у турецького виробника 12 установок Firtina для подальшого передання на потреби ЗСУ, однак далі розмов справа не пішла. Сторони можуть повернутися до обговорення відповідної можливості в травні цього року, в момент візиту президента Туреччини до Вашингтона. Про це заявили аналітики спеціалізованих порталів Middle East Eye та Army Recognition.

За даними неназваних співрозмовників видань, Туреччина і США можуть відновити перервані у 2017 році програми оборонного співробітництва. Якщо ця інформація відповідає дійсності, відновлення таких відносин “однозначно піде на користь Україні”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Головні новини: