ГоловнаВійськові технологіїБригада «Магура» звинуватила Associated Press у поширенні фейків про танки Abrams

Бригада «Магура» звинуватила Associated Press у поширенні фейків про танки Abrams

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Речники 47-ї ОМБР “Магура” озвучили офіційну позицію керівництва підрозділу щодо ситуації з танками Abrams, які, за даними Associated Press, було відведено з передової через високі втрати та вразливість перед російськими дронамі.

Детально

Журналісти американського інформагентства у своїй публікації послалися на заяву неназваного функціонера Пентагону, який поскаржився на втрату кожного шостого “Абрамса” (щонайменше 5 знищених окупантами машин із 31-ї поставленої владою США). Головною причиною такого рішення вказано перенасиченість лінії зіткнення російськими безпілотниками всіх типів, від розвідувальних до FPV.

Бригада

Спікери “Магури” заявили про високу ефективність танків Abrams на полі бою, після чого спростували інформацію AP про відведення бойових машин у тил. За словами представників прес-служби, ховати або відводити “Абрамси” від ворога ніхто не буде. Після цього було зазначено, що стратегії та цілі використання техніки ЗСУ не підлягають обговоренню в публічній сфері.

Примітно, що в керівництві ГУР раніше попереджали про необхідність “зваженої експлуатації танків Abrams”. Глава спецслужби Кирило Буданов, зокрема, акцентував увагу на необхідності задіяння “Абрамсів” виключно для прориву позицій окупантів і застерігав від використання цих машин у загальновійськових боях, де виживання броньованої техніки виглядає вкрай сумнівним.

Опоненти Буданова із ЗСУ відреагували на коментарі головного розвідника заявою про те, що в умовах сучасної війни не завжди виходить використовувати озброєння відповідно до інструкцій.

– Іноді для виправлення ситуації доводиться імпровізувати, – заявив один із високопоставлених начальників.

За словами експертів і військових теоретиків, реальну ефективність того чи іншого зразка озброєння слід оцінювати лише за масового застосування, а не за поодинокими випадками.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Головні новини: