ГоловнаВійськові технологіїУ РФ готуються створювати спеціальні мобільні групи для боротьби з розрахунками FPV-дронів

У РФ готуються створювати спеціальні мобільні групи для боротьби з розрахунками FPV-дронів

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

У Росії обговорюється необхідність створення спеціалізованих мобільних груп для знищення розрахунків FPV-дронів. Глава російського Центру комплексних безпілотних рішень Дмитро Кузякін пропонує оснащувати такі групи технічними засобами і методиками протидії FPV-апаратам з видом від першої особи.

Подробиці

Зазначені пересувні групи, на думку Кузякіна, мають бути спеціально навчені придушенню наземного FPV-обладнання і розрахунків FPV-дронів. Це передбачає оснащення всіма технічними засобами і методиками для боротьби з відповідною загрозою. Методика підготовки та оснащення груп поки що не розкриваються.

В Україні використання FPV-дронів створює проблеми для російських збройних сил, тому командування окупантів шукає способи ефективної протидії цій загрозі. Один із підходів – створення спеціалізованих груп для протидії FPV-дронам противника на місцях їхнього використання.

Сили оборони України вже мають низку способів боротьби з FPV-дронами та безпілотниками. Проте знищення розрахунків, які керують цими “пташками”, є одним із найефективніших способів протидії загрозі.

Крім того, різні засоби радіоелектронної боротьби також можуть використовуватися для боротьби з FPV-дронами.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Головні новини: