ГоловнаВійськові технологіїОкупанти вигадали «цар-мангал» для захисту бронемашин від українських дронів

Окупанти вигадали «цар-мангал» для захисту бронемашин від українських дронів

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Окупанти вводять новий антидроновий захист для бойових броньованих машин (скор. ББМ). Ця інновація являє собою металевий каркас із прибудованою сіткою, яка покриває техніку майже до самої землі.

Детально

Дрони ЗСУ для проникнення всередину такого купола змушені “стелитися” над землею. Для ускладнення роботи операторам агресори привалили до нижнього краю купола металеві ланцюги.

OSINT-аналітик на прізвисько Necro Mancer оприлюднив відео російської бронемашини З-СТС “Ахмат” із новим антидроновим захистом. У ролику видно, що металева конструкція прикріплена до кабіни, а до металевих ребер прибудована сітка. Таке рішення спрямоване на підвищення безпеки екіпажу від атак дронів.

Крім цього, раніше був помічений Т-90 і перероблений на “танк-черепаху” Т-72 з модифікованими системами захисту. Перша з машин вкрита металевими листами і оснащена засобами радіоелектронного придушення.

Українські експерти закликають не сміятися з розробок російських “кулібіних”, наводячи як приклад ефективність саморобного захисту танка Т-72, який дав йому змогу вільно пересуватися вулицями Красногорівки, незважаючи на численні вибухи снарядів поблизу. Зупинити цього монстра змогла лише українська протитанкова міна. Машину евакуювали росіяни, за словами яких екіпаж залишився повністю неушкодженим, а танк – ремонтнопридатним.

1 коментар

  1. Бєз єкіпажная, компактная, мобілная техніка спосбная самостоятельн і автономно без оператора виполнять боєвие задачі і вернуться для автономной перезарядкі – туда все ідет. Пока єто все переходний варіант для страни в которой деревьев і людей не меряно… Пока не меряно…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Головні новини: