ГоловнаВійськові технологіїОфіцер ЗСУ розповів про особливості російського "танка-черепахи"

Офіцер ЗСУ розповів про особливості російського “танка-черепахи”

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Окупанти застосовують на Донеччині т.зв. “танки-черепахи”. Про особливості таких машин журналістам розповіли речники 26-ї артбригади ім. Дашкевича.

Подробиці

За словами прес-офіцера військового з’єднання Олега Калашнікова, окупанти все частіше обшивають бронемашини деревиною, до якої додаються імпровізовані “захисні” колони.

Ефективність такого “обважування” викликає сумніви через негативний вплив на мобільність танків, кут огляду екіпажей і тактико-технічні характеристики машин.

– Доморощений “захист” не заважає операторам українських FPV-дронів знаходити вразливості та вражати техніку, – зазначив Калашников.

Нагадаємо, що 09 квітня стало відомо про знищення бійцями ЗСУ російського Т-72, іменованого “танком-черепашкою”. Така техніка брала участь в атаці на Красногорівку, але була знищена ударом по ангару.

Трохи більше ніж за тиждень, у публікації від 17 квітня, редакція Defense Express повідомила про створення агресорами саморобного захисту для танка Т-72, що дало йому змогу вільно пересуватися вулицями Красногорівки, незважаючи на численні вибухи снарядів поблизу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Головні новини: