ГоловнаВійськові технологіїДобре зарекомендували себе у ЗСУ: Іспанія вироблятиме компоненти до ЗРК Patriot

Добре зарекомендували себе у ЗСУ: Іспанія вироблятиме компоненти до ЗРК Patriot

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Іспанська компанія Grupo Oesia та американська Lockheed Martin уклали меморандум про взаєморозуміння, спрямований на посилення виробництва компонентів для ракет-перехоплювачів PAC-3 MSE для зенітних ракетних комплексів Patriot.

Подробиці

Співпраця передбачає виробництво вузькоспеціалізованих кабелів і джгутів для ракетного сегмента PAC-3 MSE. Цей крок відкриває нові перспективи для поліпшення виробничих можливостей у сфері комплексної протиповітряної та протиракетної оборони.

Раніше Державний департамент США схвалив продаж Іспанії зенітних ракетних комплексів Patriot Configuration-3+ на суму $2,8 млрд. Цей контракт містить чотири вогневі установки ЗРК Patriot і супутнє обладнання, що робить Іспанію значущим гравцем на європейському ринку військових технологій.

З урахуванням укладеної угоди, Grupo Oesia отримує можливість активної участі у виробництві важливих компонентів для ракетного сегмента PAC-3 MSE. Це не тільки розширює індустріальні можливості Іспанії, а й сприяє зміцненню її позицій у галузі комплексної протиповітряної оборони на міжнародному рівні.

Lockheed Martin, тим часом, планує збільшити обсяг щорічного виробництва ракет PAC-3 MSE з поточних 500 одиниць до 650-и до 2027 року. Це свідчить про зростаючий попит на такі системи та стратегічне значення співробітництва для забезпечення безпеки та стабільності на міжнародній арені.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Головні новини: