ГоловнаВійськові технологіїРосія змінила алгоритм ударів дронами по території України

Росія змінила алгоритм ударів дронами по території України

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Російські агресори скоротили використання ударних безпілотників Shahed-136 у 2,5 раза до кінця квітня, свідчать підрахунки експерта Олександра Коваленка. Аналітик пов’язує реалії, що змінилися, з нещодавнім ударом Ірану по Ізраїлю.

Подробиці

Масове використання “Шахедів” для атаки єврейської держави могло вплинути на експортні можливості Ірану і знизити поставки БПЛА цієї “лінійки” в Росію, поділився міркуваннями Коваленко.

Натомість окупанти активізували використання розвідувальних “пташок” на кшталт Supercam, Zala, “Орлан-10” та їм подібних. Основна місія зазначених БПЛА – збір розвідувальної інформації поблизу тилової зони перед ударами балістичними ракетами та іншими засобами ураження.

За даними експерта, використання FPV-дронів перебуває на рівні 150-200 одиниць на добу. У квітні цей показник кілька разів перевищував 200 одиниць на добу, але стабільної тенденції зростання поки що немає.

Також Коваленко зазначив, що російська сторона утримується від збільшення застосування “Ланцетів”, продовжуючи запускати в середньому 10 таких дронів за добу.

1 коментар

  1. Плохой знак, значіт “єкономят” і переоснащают. Тот же шахед можно запускать із далека і заменіть ім фаби.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Головні новини: