ГоловнаВійськові технологіїНейромережа, розпізнавання цілей і мікрокомп'ютер: українські FPV-дрони обзавелися машинним зором

Нейромережа, розпізнавання цілей і мікрокомп’ютер: українські FPV-дрони обзавелися машинним зором

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Спільнота “Дикі шершні” розробила інноваційне рішення з машинним зором для FPV-дронів. Новий програмно-апаратний інструментарій використовує мікрокомп’ютер українського виробництва і нейронну мережу для розпізнавання об’єктів на відеозображеннях, чи то люди, чи то машини, чи то бронетехніка і артилерія.

Подробиці

Зроблені кроки дають змогу дронам самостійно захоплювати й атакувати цілі без участі людини, що зводить до мінімуму вразливість перед ворожими системами РЕБ.

– Завдяки новому рішенню, FPV-дрони можуть самостійно пролітати умовні 100 метрів. Ця технологія також знижує залежність ефективності атаки від досвіду оператора, – пояснили бійці.

Основне завдання розробників – зробити технологію “автотрекінгу” такою, щоб вона працювала на найдоступнішому і компактному мікрокомп’ютері. Високі вимоги також висуваються до програмного забезпечення, яке має функціонувати стабільно в різних умовах.

Нейромережа, розпізнавання цілей і мікрокомп'ютер: українські FPV-дрони обзавелися машинним зором

Спільнота “Дикі шершні” висловила сподівання на подальшу підтримку для збільшення бойового потенціалу ЗСУ з використанням цієї інноваційної технології.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Головні новини: