ГоловнаВійськові технологіїСАУ «Богдана» отримала систему надсилання боєприпасів

САУ «Богдана» отримала систему надсилання боєприпасів

На передовій засвітилися модернізовані установки 2С22 «Богдана». Вони оснащені системою надсилання боєприпасів. Фото САУ з досилачами були опубліковані прес-службою 1 ОБрСПп.

Подробиці

На початку листопада журналісти «Мілітарного» опублікували фотографію з відповідною надбудовою. Оскільки віна була нечіткою, сказати однозначно, що надбудова призначена для надсилання боєприпасів, було неможливо. З появою чіткіших знімків всі сумніви розвіялися. САУ «Богдана» дійсно отримала систему надсилання боєприпасів.

САУ «Богдана» отримала систему надсилання боєприпасів
Українська САУ 2С22 “Богдана” з досилачем боєприпасів

Схожий досилач встановлений у 203-мм САУ «Пион». Він передбачає ручне укладання снаряда у лоток, який надсилає його в ствольний канал.

Для заряджання снарядів в 2С7 «Пион» потрібно дві людини. При веденні вогню 155-мм боєприпасами з цим завданням здатна впоратися одна людина.

САУ «Богдана» отримала систему надсилання боєприпасів
Український екіпаж САУ 2С22 “Богдана” вручну досилає 155-мм снаряд,

Ручне заряджання вважалося одним із основних недоліків української САУ. Артилеристи неодноразово скаржилися на те, що через відсутність досилача темп ведення вогню знижується вдвічі.

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Актуально:

Чешские штурмовые винтовки BREN 2 будут производиться в Украине

«Укроборонпром» заключил соглашение с чешской компанией Česká zbrojovka a.s. о передаче лицензии на производство винтовок CZ BREN 2. Подробности Это позволит наладить сборку винтовок стандарта НАТО...

Украинские бойцы поздравили оккупантов с 23 февраля “подарком” почти в тонну взрывчатки

В российский День защитника Отечества украинские воины преподнесли оккупантам "подарок", который те вряд ли  забудут. Бойцы инженерной бригады нанесли огневое поражение по опорному пункту...

Apple показала iPhone с разными видами “челок” (фото)

Apple провела длительные исследования различных вариантов выреза ("челки") на экране iPhone перед тем, как прийти к нынешнему дизайну Dynamic Island. Согласно сообщению отраслевого медиа-ресурса...