ГоловнаВійськові технологіїСу-57 стане носієм протирадіолокаційних дронів-камікадзе

Су-57 стане носієм протирадіолокаційних дронів-камікадзе

Літак Су-57, який позиціонується російським оборонпромом як винищувач п’ятого покоління (насправді 4++), стане носієм БПЛА-камікадзе. За даними російських ЗМІ, протирадіолокаційні баражуючи боєприпаси будуть застосовуватися роями проти систем ППО.

Подробиці

Крім дронів-РЕБ, Су-57 зможе запускати розвідувальні БПЛА. В опублікованому російськими журналістами матеріалі стверджується, що Су-37 також зможе нести на борту ударні літальні апарати.

Су-57 стане носієм протирадіолокаційних дронів-камікадзе

Варто зазначити, що опція запуску безпілотників із літаків не є новаторською. Вона передбачена у всіх концепціях винищувачів шостого покоління. Щоправда, замість «міні-дронів» вони нестимуть на борту повноцінні безпілотні системи вартістю чверть винищувача.

Тип безпілотників, які запускатимуться із Су-57, у статті не наводиться. У 2021 році інженери компанії «Кронштадт» представили прототип БПЛА, розроблений у рамках проекту «Молния». Стверджувалося, що такі безпілотники здатні виконувати завдання у складі рою. Довжина фюзеляжу «Молнии» становить 1,5 м. Він здатний нести на борту до 7 кг корисного навантаження. Максимальна швидкість дрону може досягати 800 км/год.

Су-57 стане носієм протирадіолокаційних дронів-камікадзе
Макет російського безпілотника “Гром”

Згідно із задумом після запуску з літака від 10 до 12 безпілотників «Молния» керування ними передаватиметься БПЛА «Гром».

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Актуально:

Чешские штурмовые винтовки BREN 2 будут производиться в Украине

«Укроборонпром» заключил соглашение с чешской компанией Česká zbrojovka a.s. о передаче лицензии на производство винтовок CZ BREN 2. Подробности Это позволит наладить сборку винтовок стандарта НАТО...

Украинские бойцы поздравили оккупантов с 23 февраля “подарком” почти в тонну взрывчатки

В российский День защитника Отечества украинские воины преподнесли оккупантам "подарок", который те вряд ли  забудут. Бойцы инженерной бригады нанесли огневое поражение по опорному пункту...

Apple показала iPhone с разными видами “челок” (фото)

Apple провела длительные исследования различных вариантов выреза ("челки") на экране iPhone перед тем, как прийти к нынешнему дизайну Dynamic Island. Согласно сообщению отраслевого медиа-ресурса...