ГоловнаВійськові технологіїЗСУ отримали модернізовані БМП-1 з невідомими бойовими модулями

ЗСУ отримали модернізовані БМП-1 з невідомими бойовими модулями

ТГ-канал NMFTE опублікував відеоролик, де можна побачити невідому раніше версію БМП-1. Вона комплектується бойовим модулем із дистаційним керуванням.

Подробиці

За словами Андрія Тарасенка, який входить до числа провідних дослідників бронетанкової техніки, бойовий модуль було розроблено в Україні. Його постачання розпочалося вже після вторгнення російської армії.

У якості озброєння модуль отримав 30-мм автоматичну гармату 2А72, гранатомет КБА-117 та 7,62-мм кулемет ПКТ. За бажанням на модуль можна встановити ПТРК «Бар’єр» із двома протитанковими ракетами. На показаному у відео БМП-1 його, на жаль, немає.

ЗСУ отримали модернізовані БМП-1 з невідомими бойовими модулями

Боєкомплект розміщується всередині модуля. Оператор може знаходитись у будь-якому місці БМП-1.

Для стабілізації модуля використовується система врівноважування та спеціальна ферма з комплектом противаг. Вони дозволяють покращити кучність вогню на 25%.

Конструктивно башта БМП-1 схожа на бойовий модуль «Воля», розроблений фахівцями Nova Technology. Його дебют на ринку озброєнь відбувся у 2021 року.

ЗСУ отримали модернізовані БМП-1 з невідомими бойовими модулями

ЗСУ також має кілька бойових машин у версії БМП-1ТС. На них встановлен бойовий модуль «Спис-Синтез».

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Актуально:

Чешские штурмовые винтовки BREN 2 будут производиться в Украине

«Укроборонпром» заключил соглашение с чешской компанией Česká zbrojovka a.s. о передаче лицензии на производство винтовок CZ BREN 2. Подробности Это позволит наладить сборку винтовок стандарта НАТО...

Украинские бойцы поздравили оккупантов с 23 февраля “подарком” почти в тонну взрывчатки

В российский День защитника Отечества украинские воины преподнесли оккупантам "подарок", который те вряд ли  забудут. Бойцы инженерной бригады нанесли огневое поражение по опорному пункту...

Apple показала iPhone с разными видами “челок” (фото)

Apple провела длительные исследования различных вариантов выреза ("челки") на экране iPhone перед тем, как прийти к нынешнему дизайну Dynamic Island. Согласно сообщению отраслевого медиа-ресурса...