ГоловнаВійськові технологіїТанк Abrams у модифікації M1A1SA засвітився на передовій

Танк Abrams у модифікації M1A1SA засвітився на передовій

ЗСУ поповнили свій бронетанковий кулак 31 американським танком. Пентагон поставив машини у простішій модифікації M1A1. В американській армії вона наймасовіша.

Подробиці

Експерти вважали, що Пентагон поставить танки Abrams у модифікації FEP, списані Корпусом морської піхоти. Зі зробленого на фронті фото випливає, що українська армія отримала простішу версію SA. Армія США має в своєму розпорядженні близько 650 одиниць таких машин.

За даними Forbes, модифікації FEP, SA та A2 відрізняються одна від одної не надто сильно. Вони комплектуються однаковими системами з наведеними нижче винятками:

  • M1A1SA не можна використовувати для ведення вогню програмованими боєприпасами через відсутність каналу передачі даних.
  • M1A2 комплектується двома тепловізійними прицілами третьої генерації для командира танка та навідника.
  • M1A1 відстрілює димові гранати з пускової установки M257 (FEP для цієї мети використовується установка M250).
  • M1A1SA оснащений тепловізором командира, який змонтований на кулеметній установці.
Танк Abrams у модифікації M1A1SA засвітився на передовій
Тепловізійний приціл командира на кулеметній установці

Чинне у США законодавство забороняє відправляти на експорт танки з урановою бронею. Саме тому ЗСУ отримали машини у бронезахисту з вольфраму. За словами Володимира Зеленського, танки було поставлено США у невеликій кількості. У зв’язку із цим зіграти одну з провідних ролей на передовій вони не зможуть.

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Актуально:

Чешские штурмовые винтовки BREN 2 будут производиться в Украине

«Укроборонпром» заключил соглашение с чешской компанией Česká zbrojovka a.s. о передаче лицензии на производство винтовок CZ BREN 2. Подробности Это позволит наладить сборку винтовок стандарта НАТО...

Украинские бойцы поздравили оккупантов с 23 февраля “подарком” почти в тонну взрывчатки

В российский День защитника Отечества украинские воины преподнесли оккупантам "подарок", который те вряд ли  забудут. Бойцы инженерной бригады нанесли огневое поражение по опорному пункту...

Apple показала iPhone с разными видами “челок” (фото)

Apple провела длительные исследования различных вариантов выреза ("челки") на экране iPhone перед тем, как прийти к нынешнему дизайну Dynamic Island. Согласно сообщению отраслевого медиа-ресурса...