ГоловнаВійськові технологіїНова версія БПЛА-камікадзе «Ланцет» отримала «ударне ядро»

Нова версія БПЛА-камікадзе «Ланцет» отримала «ударне ядро»

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Журналісти Business Insider опублікували матеріал, присвячений російським дронам-камікадзе. Вони стверджують, що нова версія «Ланцета» здатна долати захист у вигляді сталевих сіток за рахунок дистанційного підривання бойової частини.

Подробиці

У статті відзначається, що підривання БЧ баражуючого боєприпасу здійснюється на деякій відстані від цілі з вивільненням «ударного ядра». Попередні версії «Ланцетів» досить часто застрявали в захисних сітках без спрацьовування. Новій модифікації БПЛА-камікадзе контакт з ціллю для підривання БЧ не потрібен.

Нова версія БПЛА-камікадзе «Ланцет» отримала «ударне ядро»

Аналіз відеороликів з передовою показав, що боєголовки новітніх російських дронів детонують в повітрі, направляючи у бік цілі ударне ядро. Очевидно, в новому «Ланцеті» знайшла застосування лідарна технологія. Відстань до цілі визначається безпілотником за допомогою двох оптичних камер і лазерного далекоміра. Російським конструкторам вдалося звести ризик застрявання безпілотника в захисних сітках до мінімуму. Підривання БЧ відбувається під час підльоту до цілі без контакту з елементами захисту.

Головні новини: