ГоловнаВійськові технологіїВСУ отримають БПЛА «Морок» для завдання ударів у глибокому тилу

ВСУ отримають БПЛА «Морок» для завдання ударів у глибокому тилу

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Сергій Притула оприлюднив фотознімок ударного БПЛА «Морок». Збір 177 млн грн на далекобійні дроны-камікадзе був оголошений ним близько місяця тому. За словами волонтера, перші літальні апарати незабаром будуть передані відповідним структурам.

Подробиці

Широкій публіці беспілотник «Морок» був представлений уперше. Він призначений для ураження цілей, що знаходяться в глибокому тилу супротивника. До речі, аналогічним чином були зібрані кошти на закупівлю беспілотников «Бобер», здатних долетіти до Москви. Вартість одного такого БПЛА складає 4 млн грн. «Морок» обходиться в 1,7 млн грн. Таким чином, дрон-камікадзе не лише став менше в габаритах, але і дешевше.

ВСУ отримають БПЛА «Морок» для завдання ударів у глибокому тилу
Сергій Притула та дрон-камікадзе “Бобер”

Технічні характеристики «Морока» тримаються в секреті. При довжині фюзеляжу 1,5 м беспілотник має розмах крил 1,5 м. Аеродинамічну схему ударний дрон запозичив у реактивних літальних апаратів.

ВСУ отримають БПЛА «Морок» для завдання ударів у глибокому тилу
БПЛА Shahed-136

У листопаді стало відомо, що в Україні налагодили серійне виробництво аналогів Shahed-136. Маються на увазі беспілотники з БЧ вагою 40-50 кг, здібні здолати 1-2 тис. км шляху.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Головні новини: