ГоловнаВійськові технологіїВтрати ЗС РФ можуть збільшитися через застосування снарядів «Краснопіль»

Втрати ЗС РФ можуть збільшитися через застосування снарядів «Краснопіль»

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Російська армія почала використовувати 155-мм керовані снаряди «Краснопіль». На експорт снаряди «Краснопіль-М2» поставляються в калібрі 155 мм.

Подробиці

«Краснопіль» позиціонується російським оборонпромом як високоточний боєприпас, здатний вражати цілі на дистанції до 25 км. Снаряди виробляються на потужностях холдингу «Високоточні комплекси», підконтрольного корпорації «Ростех».

Втрати ЗС РФ можуть збільшитися через застосування снарядів «Краснопіль»

Снаряд «Краснопіль» комплектується двигуном. Заявлений відсоток ураження цілей становить 90%. Для відстрілу високоточних боєприпасів можна використовувати САУ «Мста-С», «Коаліція-СВ» та «Мста-СМ».

Втрати ЗС РФ можуть збільшитися через застосування снарядів «Краснопіль»

За словами експертів, встановлена ​​в «Краснополі» система лазерного наведення може зіграти з російськими військовими злий жарт. Справа в тому, що ціль необхідно підсвічувати лазером. У разі відсутності безпілотника це завдання доручається розвідці. Боєць із цілевказівником повинен висунутись у напрямку цілі. Використовувати снаряди «Краснопіль» без постійного коригування неможливо в принципі. Необхідність постійного підсвічування цілей призведе до зростання втрат серед окупантів, оскільки західна техніка оснащена детекторами для виявлення лазерних променів.

Головні новини: