ГоловнаВійськові технологіїНова версія "Ланцета" навчилася обходити захист у вигляді сітки

Нова версія “Ланцета” навчилася обходити захист у вигляді сітки

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Російський оборонпром продовжує вдосконалювати безпілотники. Днями на передовій було помічено нову версію “Ланцета”. За даними “Мілітарного”, вона здатна обходити антидроновий захист у вигляді металевих сіток.

Детально

На відеоролику, що з’явився в Мережі, видно, що боєприпас, який баражує, вразив ціль на підльоті до неї. Судячи з усього, бойову частину “Ланцета” було підірвано дистанційно.

Нова версія "Ланцета" навчилася обходити захист у вигляді сітки

Підрив бойової частини ініціюється на невеликій відстані від цілі. Для кумулятивного заряду жодної ролі це не відіграє. Він здатний подолати останні метри самостійно.

Нове технічне рішення дало змогу російським інженерам розв’язати проблему з “мангалами” та антидроновими сітками. Старі модифікації “Ланцетів” подолати їх не могли. Вони плуталися і не спрацьовували.

Нова версія "Ланцета" навчилася обходити захист у вигляді сітки

За словами експертів, підрив бойової частини боєприпасу, що баражує, за кілька метрів від цілі на пробивних якостях кумулятивного струменя ніяк не позначається. Чи використовується в дроні стара бойова частина КЗ-6, чи він комплектується аналогічною БЧ з “ударним ядром”, поки встановити не вдалося.

Нова версія "Ланцета" навчилася обходити захист у вигляді сітки

Ініціювання бойової частини здійснюється за допомогою лідара. Відстань до цілі він вимірює за допомогою двох камер, змонтованих у носовій частині безпілотника.

Головні новини: