ГоловнаСтаттіЧим відрізняються Apple AirPods від EarPods

Чим відрізняються Apple AirPods від EarPods

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Завдяки схожому дизайну та кольору пристрої здаються ідентичними. Насправді між навушниками Аірподс та Ейрподс існують суттєві розбіжності, які слід враховувати, приймаючи рішення про купівлю. Очевидна відмінність — ціна: EarPods є набагато доступнішими. Також варто звернути увагу на інші риси.

Особливості використання

AirPods краще підходять тим, хто веде активний спосіб життя, займається спортом. Втім вони значно дорожчі, та їх легше загубити. EarPods — для тих, хто використовує гарнітуру рідко. Вони підходять як резервна пара або для поїздок. Навушники не вимагають такого ретельного догляду, коштують значно менше та мають простішу конструкцію.

Якість звуку

Ця особливість подібна, але невелику перевагу мають AirPods. Навушники краще передають баси. Це досить актуальний критерій вибору, якщо користувач полюбляє такі жанри музики, як:

  1. рок;
  2. хіп-хоп;
  3. реп;
  4. танцювальний.

У таких випадках краще віддати перевагу Аірподс із насиченими басами.

Чим відрізняються Apple AirPods від EarPods

Дротові чи бездротові: що краще

Для значної кількості користувачів це — важливий критерій вибору. AirPods мають бездротове підключення. EarPods під’єднують до смартфона чи ноутбука за допомогою кабелю. Якщо хочете залишатись мобільними та не обмежувати себе дротами, віддайте перевагу AirPods. Існує невеликий ризик погіршення якості звуку з причини передачі контенту повітрям. Технологія Bluetooth зменшить кількість проблем при використанні навушників.
Пристрої працюють від батареї протягом 4-5 годин. Завдяки функції швидкої зарядки можна поповнити запас акумулятора за 15–20 хвилин. Система управління контентом бездротових моделей значно поступається. Потрібно буде постійно діставати пристрій, щоб виконувати потрібні функції.
Дротові Ейрподс мають такі переваги:

  1. стабільна передача звуку завдяки прямому під’єднанню до джерела контенту;
  2. відсутність потреби в постійному заряджанні акумулятора.

Вбудована система контролю, яка дозволяє повноцінно регулювати гучність, пропускати треки та повноцінно управляти відтворюванням.

Рівень комфорту

Обидва варіанти мають подібний дизайн, але матеріали відрізняються. EarPods виробляють із пластику. Силіконові амбушури тут відсутні. Навушники вставляють у вушні раковини середніх розмірів. У деяких випадках потрібно докуповувати аксесуари, які забезпечать зручніше кріплення.
Використання дротової та бездротової технології є ключовим фактором, який впливає на вибір навушників. Наявність додаткових функцій також має значення. Визначтесь із потрібними можливостями пристрою та бюджетом для вдалої покупки.

Головні новини: