ГоловнаТехноУ ТОП-5 провідних виробників планшетів з'явився новий учасник

У ТОП-5 провідних виробників планшетів з’явився новий учасник

Підписуйся на нас:
Telegram | Facebook | Twitter | YouTube-канал

Продажі планшетів Xiaomi за рік зросли на 119,7%, що дало змогу китайській компанії увійти до першої п’ятірки провідних постачальників. Про це свідчать дані Canalys.

Детально

Перше місце за обсягом продажів, як і раніше, посідає Apple. У третьому кварталі корпорація зі США відвантажила 12,5 млн планшетних комп’ютерів. Це на 12,8% менше, ніж минулого року. Ринкову частку Apple фахівці Canalys оцінили в 38%.

Samsung продала 6,2 млн одиниць планшетів. У річному вираженні поставки зменшилися на 5,9%. Південнокорейська корпорація контролює 19% ринку. На третьому місці з 2,6 млн проданих пристроїв розташувалася Lenovo. Продажі планшетів виробництва китайської компанії знизилися на 4,1%. На глобальному ринку вона займає 5,7%.

На четвертій сходинці розмістилася компанія Huawei. У звітному періоді вона реалізувала 1,87 млн планшетів, що відповідає ринковій частці 4,1%. За рік продажі планшетів Huawei зросли на 28,2%. Компанія Xiaomi відвантажила 1,61 млн планшетів. У рейтингу провідних постачальників вона розташувалася на п’ятій сходинці, змістивши вниз Amazon.

Головні новини: